Najdete nás na Praze 13 u metra Stodůlky.

Kontakt

Realitní Páni
739 076 747
776 005 086
info@realitnipani.cz
Vlachova 1513/4
Praha 5 - Stodůlky
155 00

Náš tým

Certifikát realitní komory ČR fotka fotka

Ing. Jakub Nešpor

Zakladatel / Spoluvlastník nespor@realitnipani.cz 739 076 747

Vystudoval jsem Vysokou školu ekonomickou v Praze. Realitám se věnuji bez mála pět let. Za tuto dobu jsem si všiml jedné, důležité, věci. Všichni moji klienti byli mile překvapeni z kvality a profesionality servisu, který jsem jim poskytl. Na svém kontě mám desítky prodaných a pronajatých nemovitostí a zároveň i spokojených klientů. Ve volném čase aktivně hraji fotbal v místním klubu Sokol Stodůlky, kde se souběžně věnuji trénování fotbalové mládeže.

Certifikát realitní komory ČR fotka fotka

Ing. Igor Bogdanov

Zakladatel / Spoluvlastník bogdanov@realitnipani.cz 776 005 086

Jsem absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze. V obchodní sféře se pohybuji přes sedm let, přičemž konkrétně realitám se věnuji poslední tři roky. S panem Nešporem jsem vybudoval značku Realitní páni, jelikož mě zaujal jeho koncept, tedy poskytování profesionálních a moderních realitních služeb s přátelským přístupem a za přátelské ceny. Zajímám se o ekonomii, moderní technologie a sport.

Certifikát realitní komory ČR fotka fotka

Zdeňka Nováková

Realitní makléřka novakova@realitnipani.cz 777 680 441

Absolvovala jsem střední školu se zaměřením na právo a ekonomii. Již 17 let se věnuji účetnictví od A-Z. Od roku 2017 se věnuji realitám, které se staly mou srdeční záležitostí. Velmi mě baví pomáhat našim klientům k jejich vysněnému bydlení. Ve volném čase se věnuji rodině a turistice, ráda zpívám a tančím.

fotka fotka

Mgr. Anna Šavel

Advokátka https://www.aksavel.cz/

Vystudovala jsem Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a jsem samostatná advokátka. Poskytuji právní služby ve všech právních oblastech, především však v oblasti nemovitostí a bydlení. Kladu důraz na osobní přístup ke každému z mých klientů a k jeho konkrétním potřebám a vždy se snažím najít pro klienta to nejlepší řešení jak z pohledu právního, tak i ekonomického. Ve volném čase ráda cestuji a jezdím na kole, nejlépe po horských hřebenech.

fotka fotka

Ing. Martin Jansen

Finanční specialista

Vystudoval jsem Vysokou školu ekonomickou v Praze a ve financích jsem již od roku 2011. Klientům se snažím nabídnout objektivní a nezávislý pohled na nabídky finančních institucí, ze kterých poté společně vybíráme nejvhodnější řešení odpovídající jejich potřebám, finanční situaci a záměrům do budoucna. Ve volném čase se věnuji rodině, cestování a extrémním překážkovým závodům.

fotka fotka

Ing. Václav Kohlík

Fotograf

Po studiu vysoké školy životního prostředí jsem vyslyšel volání svého srdce a usedl do lavic školy fotografické. Kdybych to neudělal, nejspíš byste ode mne nemohli mít ty dobré a fungující fotografie interiérů vašich bytů, domů a mnoho dalších skvělých fotek a videí. Fotím i byznys portréty, firemní interiéry, společenské akce a svatby.